Dostawa i wysyłka

Dla Państwa wygody udostępniliśmy trzy formy wysyłki / dostawy zamówionych produktów. Z uwagi na szeroki i zróżnicowany asortyment naszego sklepu niektóre formy dostawy są przypisane do produktu na stałe.

 

Forma wysyłki Pocztą Polską obejmuje wysyłki niewielkich paczek i przedmiotów nie przekraczających wymiaru gabarytu. 
O koszcie wysyłki jesteście Państwo każdorazowo informowani po otrzymaniu przez nas zamówienia - koszt dostawy jest bowiem wyliczany na podstawie wielkości i wagi przesyłki.

  • GABARYT A to paczki o wymiarach:
    minimum - wymiary strony adresowej nie mogą być mniejsze niż 90 x 140 mm, a dla paczki pocztowej PLUS nie mogą byc mniejsze niż 15 cm x 20 cm
    maksimum - żaden z wymiarów nie może przekroczyć: długość 600 mm (60 cm), szerokość 500 mm (50 cm), wysokość 300 mm (30 cm).
  • GABARYT B to paczki o wymiarach:
    minimum - jeśli choć jeden z wymiarów przekracza długość 600 mm (60 cm), szerokość 500 mm (50 cm), wysokość 300 mm (30 cm),
    maksimum - suma długości i największego obwodu mierzonego w innym kierunku niż długość - 3000 mm (300 cm), przy czym największy wymiar nie może przekroczyć 1500 mm (150 cm).

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie standardowo wysyłamy kurierem. Naszym spedytorem  jest renomowana firma Patron Service, która oferuje terminowe dostawy i ubezpieczenie wysyłki. Koszty transportu kurierem zależą od rozmiaru wysyłki, i  podzielone zostały na dwie kategorie przesyłek:

przesyłka STANDARDOWA  w cenie 36,90 zł brutto
przesyłka NIESTANDARDOWA w cenie 65,00 zł brutto
przesyłka PONADGABARYTOWA (której wymiary przekraczają rozmiar przesyłki niestandardowej) wg. wyceny

Dla Państwa wygody zakupy w sklepie obliczane są AUTOMATYCZNIE, zgodnie z zawartością koszyka. Dla każdego przedmiotu kalkulowane są odrębne koszty - w przypadku, gdy uda się połączyć paczki, lub wyślemy Państwa zamówienie jednym transportem wówczas łączny koszt dostawy ulegnie zmniejszeniu, a różnicę zwrócimy na Państwa konto.

Wszystkie wyroby z kategorii place zabaw, sprzęt sportowy, wyposażenie placów i ogrodów dostarczamy i montujemy we własnym zakresie. W przypadku zamówienia takich produktów kontaktujemy się z Państwem, by ustalić optymalny termin dostawy i/lub montażu.

Koszt transportu placów zabaw i sprzętu sportowego do 50km GRATIS. Powyżej 50km obowiązuje stawka 0,80 zł / km.
Dla zamówień przekraczających wartość 10.000 zł transport na terenie kraju GRATIS.

Wszystkie wyroby z kategorii meble, wyposażenie szkół i przedszkoli dostarczamy za pośrednictwem spedytora lub własnym transportem. W przypadku takich zamówień każdorazowo ustalamy najtańszą i najwygodniejszą formę transportu - po złożeniu zamówienia prosimy oczekiwać na kontakt telefoniczny.
 

Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionych produktów bezpośrednio w siedzibie naszej firmy, po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym.
Po odbiór Państwa zamówień zapraszamy:


Piansport s.c.
ul. Powstańców Wielkopolskich 18
62-030 Luboń
(pon - pt  08:00 - 18:00, sobota 09:00 - 16:00)
 


Wyświetl większą mapę


O firmie

Firma Piansport istnieje na polskim rynku już 17 lat. Posiadamy bogate doświadczenie jako producent placów zabaw i sprzętu sportowego. Dostarczamy meble przedszkolne i wyroby z pianki. Nasza oferta obejmuje certyfikowane place zabaw z drewna, meble do szkół i przedszkoli oraz wyroby piankowe (elementy z pianki, w tym materace rehabilitacyjne i kształtki). Nasza myśl przewodnia "z myślą o dzieciach" inspiruje nas do nieustannej pracy nad udoskonalaniem naszych wyrobów.

Skontaktuj się z nami

+48 883 994 565
+48 503 016 225
+48 602 459 339
Piansport s.c.
ul. Powstańców Wielkopolskich 18
62-030 Luboń
(mapa dojazdu - kliknij tutaj)
biuro@piansport.com

Fanpage Piansport