Zasady i warunki zakupów

Zachęcamy do utworzenia własnego konta w sklepie - w ten sposób skorzystają Państwo z możliwości dodawania recenzji o produktach, i sprawdzania na jakim etapie realizacji są Państwa zamówienia. Utworzenie konta w ramach serwisu jest bezpłatne. Własne konto umożliwia:

Dla Państwa wygody udostępniliśmy możliwość błyskawicznego założenia konta w sklepie za pośrednictwem Facebooka.
Wystarczy kliknąć przycisk logowanie przez Facebook i wyrazić zgodę na utworzenie konta w sklepie - od tej chwili jednym przyciskiem zyskują Państwo dostęp do wszystkich funkcji sklepu bez potrzeby żmudnego podawania danych.


 

Zamówienie na produkty z naszej oferty można dokonywać bez zakładania konta - wystarczy przejść bezpośrednio do kasy. Zastrzegamy sobie możliwość potwierdzenia zamówień złożonych w ten sposób, aby wykluczyć ewentualne pomyłki.

Wysyłka zamówionego towaru odbywa się za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kuriera. W zależności od rodzaju i wielkości zamówienia zapewniamy transport własnym samochodem. Koszty wysyłki ustalane są w zależności od rodzaju zakupionego towaru -  w przypadku wyrobów z pianki obliczanie kosztów dostawy następuje automatycznie w podsumowaniu koszyka. W pozostałych przypadkach (tj. meble, place zabaw i sprzęt sportowy) po otrzymaniu zamówienia skontaktujemy się z Państwem telefonicznie. W celu ustalenia szczegółów dostawy lub montażu prosimy o podanie w formularzu zamówienia numeru telefonu.

Oto schemat realizacji Państwa zamówienia:

złożenie zamówienia (status zamówienia: w toku)

 kontakt telefoniczny - kontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia zamówienia i warunków dostawy / montażu zakupionego towaru. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić telefonicznie, drogą mailową lub faksem w ciągu 10 dni roboczych nie będą realizowane (status zamówienia: odrzucone).

Potwierdzeniem zamówienia jest wybór przez Państwa jednej z formy płatności:

 przedpłata na konto  (status zamówienia: oczekiwanie na wpłatę)
Prosimy o uregulowanie płatności w ciągu 7 dni na wskazane w potwierdzeniu konto - pozwoli to na terminową realizację zamówienia.

 wysyłka za pobraniem  (status zamówienia: przygotowanie wysyłki)
Potwierdzeniem nadania przesyłki będzie numer listu przewozowego, który otrzymają Państwo mailem.

realizacja zamówienia (status zamówienia: wysłane / zrealizowane)
W przypadku mebli i placów zabaw realizacja zamówienia (dostawa oraz montaż) nastąpi zgodnie z ustaleniami.

Przy dostawach zagranicznych prosimy o wcześniejszy kontakt.


Stan magazynowy większości prezentowanych produktów znajduje się na karcie produktu. Oznaczenia:

w magazynie - stan magazynowy zapewniający stałą dostępnoość asortymentu
dostępny w ciągu 2-3 dni - kompletowanie zamówienia może się nieznacznie wydłużyć, dostawa nastąpi w najbliższym możliwym terminie
na zamówienie - status dot. zakupu mebli i placów zabaw, których dostawa wymaga dodatkowych ustaleń (termin montażu, rodzaj transportu itd.)
rezerwacja towaru - zamówienie pre-order pozwala zarezerwować towar niedostępny z powodu dużego zainteresowania
wyprzedane - asortyment nie będzie już dostępny w naszej ofercie


Z uwagi na szeroki i zróżnicowany asortyment, oraz indywidualne podejście do każdego klienta niniejsza strona internetowa ma charakter informacyjny i stanowi zaproszenie do negocjacji. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany asortymentu lub sposobu jego eksponowania w witrynie, oraz błędów i pomyłek w umieszczanych opisach. Strona korzysta ze znaczników kontekstu cookies zgodnie z Polityką Prywatności Piansport Sklep.