Blog | Blog firmowy - nie przegapisz już żadnej okazji

Oddajemy w Państwa ręce najnowszą funkcję sklepu - firmowy blog, aktualizowany na bieżąco zestaw najważniejszych i najświeższych informacji o ofercie Piansport. Komunikaty, informacje o promocjach i srawach techniczych teraz w jednym miejscu!
Informacje o promocjach na place zabaw, meble przedszkolne i wyroby z pianki, ważne komunikaty i porady dotyczące naszych wyrobów (np. dotyczące konserwacji drewna na placu zabaw, impregnacji i zabezieczania elementów zabawowych po sezonie) - wszystko to będziemy regularnie publikować na blogu.

Mają Państwo także możliwość udostępnienia wybranych publikacji w serwisach facebook i google+, oraz umieszczania do nich komentarzy.
Zapraszamy do współtworzenia strony razem z nami!

Zostaw komentarz

Captcha
O firmie

Firma Piansport istnieje na polskim rynku już 17 lat. Posiadamy bogate doświadczenie jako producent placów zabaw i sprzętu sportowego. Dostarczamy meble przedszkolne i wyroby z pianki. Nasza oferta obejmuje certyfikowane place zabaw z drewna, meble do szkół i przedszkoli oraz wyroby piankowe (elementy z pianki, w tym materace rehabilitacyjne i kształtki). Nasza myśl przewodnia "z myślą o dzieciach" inspiruje nas do nieustannej pracy nad udoskonalaniem naszych wyrobów.

Skontaktuj się z nami

+48 883 994 565
+48 503 016 225
+48 602 459 339
Piansport s.c.
ul. Powstańców Wielkopolskich 18
62-030 Luboń
(mapa dojazdu - kliknij tutaj)
biuro@piansport.com

Fanpage Piansport