Piłka piankowa 12 cm

12.90

Producent:

Dostępność:
dostępny
Kod produktu:
KPP-012

Jeszcze nikt nie ocenił tego produktu.
Napisz opinię i odbierz kod rabatowy

Dostępne opcje dodatkowe

Opis

Oferujemy Państwu bezpieczne piłki piankowe, których jesteśmy bezpośrednim producentem. Niezastąpione do gier i zabaw w każdej grupie wiekowej. Miękka piłeczka nie wybije szyby, nie przebije jej żaden gwóźdź. Możecie Państwo wybierać piłeczki spośród wielu kolorów i rozmiarów. Na tej stronie oferujemy piłeczki z pianki o średnicy 12 cm w czterech wersjach kolorystycznych.

Pianka stosowana do wyrobu piłek charakteryzuje się dużą sprężystością i podwyższoną gęstością. Wieloletnie doświadczenie w produkcji piłeczek pozwala nam zaoferować produkt najwyższej jakości - produkowane przez nas piłki piankowe są wytrzymałe, odporne na ścieranie i całkowicie bezpieczne, a ich kolory są żywe i trwałe. Piłeczki piankowe Piansport to sposób na bezpieczną, radosną i kolorową zabawę!

Piłki oferujemy w czterech kolorach: czerwonym niebieskim żółtym zielonym czarny pomarańczowy fioletowy
oraz w sześciu rozmiarach: 6 cm, 7 cm, 12 cm, 16 cm, 18 cm oraz 21 cm.


Jesteśmy jedynym producentem piłeczek piankowych w kraju!

Licząc na owocną współpracę zapewniamy:
· atrakcyjne ceny jako bezpośredni producent sprzętu
· bardzo krótki termin realizacji zamówienia
· własny transport lub wysyłka za pośrednictwem Poczty Polskiej / firmy transportowej - w zależnosci od wielkości i rodzaju zamówienia
- oferujemy atrakcyjne ceny dla hurtowni i sklepów sportowych

Więcej informacji uzyskacie Państwo pod numerami telefonów: 61 810 10 38 oraz 503-016-225


W tej ofercie proponujemy piłkę o średnicy 12 cm - mniejsza od tradycyjnej "piłki nożnej" świetnie sprawdza się podczas gier wewnątrz budynku.
W przypadku zamawiania dowolnego koloru prosimy o zaznaczenie na karcie mix kolorów

Specyfikacja

Kolor piłeczek
Dostępne kolory Dostępne kolory piłeczek: czerwony, zielony, niebieski, żółty, oraz pomarańczowy. Istnieje możliwość otrzymania piłek we wszystkich dostępnych kolorach - w takim przypadku prosimy o zaznaczenie opcji "mix kolorów" na karcie zamówienia.
Warunki zamówienia
Minimalne zamówienie Z uwagi na specyficzny cykl produkcyjny minimalne zamówienie piłeczek o śr. 12 cm wynosi 5 sztuk.
Właściwości pianki
Podwyższona gęstość Pianka stosowana do wyrobu piłek charakteryzuje się dużą sprężystością i podwyższoną gęstością. Wieloletnie doświadczenie w produkcji piłeczek pozwala nam zaoferować produkt najwyższej jakości - produkowane przez nas piłki piankowe są wytrzymałe, odporne na ścieranie i całkowicie bezpieczne, a ich kolory są żywe i trwałe.

Opinie (0)

Napisz opinię i odbierz kod rabatowy

Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Zła            Dobra


Kontynuuj


O firmie

Firma Piansport istnieje na polskim rynku już 17 lat. Posiadamy bogate doświadczenie jako producent placów zabaw i sprzętu sportowego. Dostarczamy meble przedszkolne i wyroby z pianki. Nasza oferta obejmuje certyfikowane place zabaw z drewna, meble do szkół i przedszkoli oraz wyroby piankowe (elementy z pianki, w tym materace rehabilitacyjne i kształtki). Nasza myśl przewodnia "z myślą o dzieciach" inspiruje nas do nieustannej pracy nad udoskonalaniem naszych wyrobów.

Skontaktuj się z nami

+48 883 994 565
+48 503 016 225
+48 602 459 339
Piansport s.c.
ul. Powstańców Wielkopolskich 18
62-030 Luboń
(mapa dojazdu - kliknij tutaj)
biuro@piansport.com

Fanpage Piansport