Regulamin (do 25.12.2014)

Z uwagi na szeroki i zróżnicowany asortyment, oraz indywidualne podejście do każdego klienta niniejsza witryna internetowa ma charakter informacyjny i stanowi zaproszenie do negocjacji. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany asortymentu lub sposobu jego eksponowania w witrynie, oraz błędów i pomyłek w umieszczanych opisach. Mechanizm sklepu wykorzystuje znaczniki kontekstu cookies zgodnie z Polityką Prywatności Piansport Sklep.

Postanowienia niniejszego Regulaminu nie mają na celu wyłączać ani ograniczać jakichkolwiek praw Klienta będącego jednocześnie Konsumentem w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku - Kodeks Cywilny (Dz. U. nr 16, poz. 93 ze zm.), przysługujących mu na mocy bezwzględnie obowiązujących przepisów prawa. W przypadku niezgodności postanowień niniejszego Regulaminu z powyższymi przepisami, pierwszeństwo mają te przepisy.


Informacja o kosztach dostawy

Ustalanie formy dostawy oraz obliczanie jej ewentualnego kosztu następuje na kilka sposobów w zależności od rodzaju i kategorii asortymentu.
Dla Państwa wygody dla wszystkich wyrobów z pianki koszty dostawy obliczane są AUTOMATYCZNIE, zgodnie z zawartością koszyka. Dla każdego przedmiotu kalkulowane są odrębne koszty - w przypadku, gdy uda się połączyć paczki, lub wyślemy Państwa zamówienie jednym transportem wówczas łączny koszt dostawy ulegnie zmniejszeniu, a różnicę zwrócimy na Państwa konto.

Zakupy z kategorii meble, place zabaw i sprzęt sportowy wymagają uzgodnienia sposobu dostawy lub montażu. Po otrzymaniu zamówienia skontaktujemy się z Państwem, aby ustalić szczegóły jego realizacji. Aby złożyć zamówienie wystarczy wybrać odpowiednie pole w formularzu dostawy (przykład)

Z uwagi na ciągłe udoskonalanie rozwiązań technicznych zastrzegamy sobie prawo do zmian kolorystycznych, i modyfikacji obejmujących technologię wykonania wybranych produktów przy zachowaniu wszystkich ich funkcji. Zdjęcia oraz zamieszczony krótki opis nie zawsze są w stanie oddać jakość przedstawionego artykułu - osoby zainteresowane szczegółami oferty prezentowanej w sklepie internetowym prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, i doradzimy podczas dokonywania zakupów.

Wszystkie ceny są podawane w PLN (oraz opcjonalnie USD i EUR wg. kursu NBP obowiązującego w dniu zakupu) i zawierają podatek VAT (ceny brutto).
Prezentowane ceny mogą ulec zmianie - nie dotyczy to zamówień będących w trakcie realizacji, dla których cena zakupu jest wiążąca.

Płatności za zakupiony towar mogą Państwo dokonać przelewem na nasze konto, lub podczas składania zamówienia przy użyciu karty debetowej / kredytowej. 
Faktura pro-forma na podstawie której mogą Państwo zapłacić za zakupiony towar wygenerowana zostanie automatycznie po złożeniu zamówienia. ​
Faktura VAT jest wystawiana w terminie do 7 dni od daty wykonania usługi lub dostarczenia towaru.
 

Reklamacje i zwroty

Zgodnie z Ustawą z dnia 2000/03/02 o Ochronie Praw Konsumentów, z towaru zakupionego w naszym sklepie można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Zwrot nie zostanie uwzględniony w przypadku towaru noszącego cechy użytkowania, lub gdy zostało naruszone oryginalne opakowanie stanowiące jego integralną część. Odesłanie towaru (wraz z fakturą) opatrzonego napisem zwrot jest równoważne oświadczeniu Klienta o odstąpieniu od zamówienia.

W ciągu 14 dni od otrzymania towaru gwarantujemy zwrot wartości produktu przelewem lub przekazem pocztowym. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie nas (telefonicznie, lub e-mailem) o zamiarze zwrotu zakupionego towaru, w celu ustalenia adresu wysyłki. Wszystkie reklamacje prosimy składać telefonicznie pod numerem (0-61) 810-10-38 lub wysyłając e-mail pod adres biuro@piansport.com
Aby przyspieszyć czas rozpatrzenia reklamacji prosimy o wypełnienie formularza zwrotu umieszczonego na stronie sklepu.

Zgodnie z Art.10 ust.3 pkt 4 i 5, złożenie zamówienia niestandardowego oznacza rezygnację Klienta z prawa do zwrotu towaru bez podania przyczyny. Przedmiot zamówienia niestandardowego stanowią zestawy i elementy placów zabaw, sprzęt sportowy i gimnastyczny z belek drewnianych oraz wyposażenie i meble, które wykonywane są zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta, są trwale montowane lub posiadają unikatowe cechy lub gabaryty uniemożliwiające dalsze wykorzystanie w obrocie handlowym.

Bez względu na prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny każde zamówienie objęte jest 24-miesięczną gwarancją producenta, a w przypadku placów zabaw i elementów z belek drewnianych dodatkową 5-letnią gwarancją na zjeżdżalnie, i 10-letnią gwarancją na impregnację.

Właścicielem serwisu PianSport.com i PianSport sklep internetowy oraz podmiotem odpowiedzialnym za obsługę i realizację zamówień jest:

Piansport s.c.
ul. Powstańców Wielkopolskich 18
62-030 Luboń
woj. wielkopolskie

NIP 781-10-10-125

tel / fax +48 61 8101038
mobile +48 602 459 339
email: biuro@piansport.com

 
W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie będą miały właściwe przepisy prawa, w szczególności ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku - Kodeks Cywilny (Dz. U. nr 16, poz. 93 ze zm.), ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (Dz. U. nr 141, poz. 1176 ze zm.) oraz ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. nr 22, poz. 271 ze zm.).

Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz publikacja zawartych na stronie treści, zdjęć i grafik bez zezwolenia jest zabronione.
Treść i grafika chronione są przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 2004 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Wszelkie prawa zastrzeżone  © Piansport s.c. O firmie

Firma Piansport istnieje na polskim rynku już 17 lat. Posiadamy bogate doświadczenie jako producent placów zabaw i sprzętu sportowego. Dostarczamy meble przedszkolne i wyroby z pianki. Nasza oferta obejmuje certyfikowane place zabaw z drewna, meble do szkół i przedszkoli oraz wyroby piankowe (elementy z pianki, w tym materace rehabilitacyjne i kształtki). Nasza myśl przewodnia "z myślą o dzieciach" inspiruje nas do nieustannej pracy nad udoskonalaniem naszych wyrobów.

Skontaktuj się z nami

+48 883 994 565
+48 503 016 225
+48 602 459 339
Piansport s.c.
ul. Powstańców Wielkopolskich 18
62-030 Luboń
(mapa dojazdu - kliknij tutaj)
biuro@piansport.com

Fanpage Piansport