Ścieżka gimnastyczna

2,490.00

Producent:

Dostępność:
dostępny
Kod produktu:
KKR-SCG

Jeszcze nikt nie ocenił tego produktu.
Napisz opinię i odbierz kod rabatowy

Opis

Przedstawiamy 5 - elementową ścieżkę gimnastyczną. Elementy ścieżki wykonane są z pianki o podwyższonej gęstości, co zwiększa komfort i bezpieczeństwo ćwiczeń. Ścieżka gimnastyczna składa się z pięciu niezależnych części łączonych trwałym, mocnym rzepem. Dwa materace dopasowane szerokością do pozostałych elementów świetnie amortyzują upadek, ale mogą być także używane oddzielnie. Obszycie wykonane z trwałej, odpornej na ścieranie tkaniny.

ścieżka gimnastyczna - nowość w ofercie firmy piansport

Wymiary elementów ścieżki zdrowia:
klin 40 x 60 x 80 x 10 cm
półwalec 30 x 60 x 80 cm
prostopadłościan 40 x 60 x 80 cm
materac 100 x 80 x 200 cm
gruby materac 200 x 80 x 20 cm

ścieżka gimnastyczna - element 5ścieżka gimnastyczna - element 1ścieżka gimnastyczna - element 2ścieżka gimnastyczna - element 3ścieżka gimnastyczna - element 4
 
Wszystkie elementy w dolnej części wykonane są z tkaniny antypoślizgowej, dzięki czemu po ustawieniu ścieżki kształtki się nie przesuwają. Tkanina antypoślizgowa zapewnia kształtkom przyczepność i sprawia, że wszystkie elementy zachowują stabilność podczas wykonywania ćwiczeń.

Obszycie wykonane jest ze skaju w żywych kolorach..

żółte obszycie ścieżki gimnastycznej czerwone obszycie ścieżki gimnastycznej niebieskie obszycie ścieżki gimnastycznej

Ten wytrzymały, mocny i odporny na ścieranie materiał łatwo utrzymać w czystości - wystarczy zabrudzone miejsca przetrzeć wilgotną szmatką.
Miękka pianka o podwyższonej gęstości jest bardzo sprężystosta - poprawia efektywność ćwiczeń i czyni ewolucje gimnastyczne bezpieczniejszymi.

Produkt objęty jest gwarancją producenta. Na prezentowaną ścieżkę gimnastyczną zapewniamy niezbędne atesty i certyfikaty.

Dwa materace dopasowane szerokością do pozostałych elementów ścieżki świetnie amortyzują upadek, ale mogą być także używane oddzielnie.

Specyfikacja

Materiał wykończeniowy
Skaj Pokrowiec wykonany jest z trwałej, mocnej i odpornej na ścieranie tkaniny skaj - w przypadku zabrudzenia wystarczy ją przetrzeć mokrą szmatką. Wytrzymały, kolorowy materiał posiada niezbędne atesty i certyfikaty.
Właściwości pianki
Podwyższona gęstość Miękka pianka o podwyższonej gęstości charakteryzuje się dużą sprężystością poprawiającą efektywność ćwiczeń. Lekkie kształtki sprawią, że zabawa będzie prawdziwą frajdą, a tworzenie wysokich budowli bezpieczne jak nigdy dotąd!

Wysyłka

KURIER 
Liczba i rodzaj paczek  
Szacowana cena wysyłki*
(całkowity koszt dostawy zostanie obliczony po przejściu do kasy sklepu)
180 zł
brutto
Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionych produktów bezpośrednio w siedzibie naszej firmy, po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym.
*W przypadku, gdy wyślemy Państwa zamówienie jednym transportem i uda się połączyć paczki, wówczas różnicę w cenie zwrócimy na Państwa konto.

Opinie (0)

Napisz opinię i odbierz kod rabatowy

Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Zła            Dobra


Kontynuuj

Zdjęcia (6)O firmie

Firma Piansport istnieje na polskim rynku już 17 lat. Posiadamy bogate doświadczenie jako producent placów zabaw i sprzętu sportowego. Dostarczamy meble przedszkolne i wyroby z pianki. Nasza oferta obejmuje certyfikowane place zabaw z drewna, meble do szkół i przedszkoli oraz wyroby piankowe (elementy z pianki, w tym materace rehabilitacyjne i kształtki). Nasza myśl przewodnia "z myślą o dzieciach" inspiruje nas do nieustannej pracy nad udoskonalaniem naszych wyrobów.

Skontaktuj się z nami

+48 883 994 565
+48 503 016 225
+48 602 459 339
Piansport s.c.
ul. Powstańców Wielkopolskich 18
62-030 Luboń
(mapa dojazdu - kliknij tutaj)
biuro@piansport.com

Fanpage Piansport