Grzegorz - zestaw mebli

3,899.00

Producent:

Dostępność:
na zamówienie
Kod produktu:
KMS-002

Jeszcze nikt nie ocenił tego produktu.
Napisz opinię i odbierz kod rabatowy

Opis

Zestaw mebli Grzegorz to komplet praktycznych szafek, w czterech żywych kolorach - ustawienie ich w jednym rzędzie pozwala zagospodarować całą wolną przestrzeń w praktyczny i efektowny sposób. Zestaw Grzegorz cieszy się dużą popularnością z uwagi na kolorystykę i funkcjonalność. W zależności od ilości wolnego miejsca zestaw można powiększać o kolejne elementy, dokupując je oddzielnie.

Zestaw mebli przedszkolnych Grzegorz

Przedstawiony na zdjęciach przykład jest jednym z wielu wariantów ustawień - na życzenie istnieje możliwość zmiany koloru płyty, obrzeży i uchwytów. Prosimy o zaznaczenie swojego wariantu kolorystycznego na karcie zamówienia - w przypadku kolorowej płyty cena może ulec zmianie.

Wymiary standardowego zestawu:
399 cm x 172 cm x 41 cm

Szafka zestawu Grzegorz 1Szafka zestawu Grzegorz 2Szafka zestawu Grzegorz 3Szafka zestawu Grzegorz 4Szafka zestawu Grzegorz 5

W skład standardowego zestawu wchodzi 5 elementów o szerokości (od lewej):
67 cm, 99 cm, 99 cm, 67 cm i 67 cm

Standardowa kolorystyka zestawu: buk, frony szafek - żółty, czerwony, niebieski i zielony, kolor obrzeży i uchwytów - żółty, czerwony, niebieski i zielony.


Meble przedszkolne - kolory płyty i obrzeży standard 

Istnieje możliwość zmiany koloru płyty, obrzeża i uchwytów, oraz montaż dodatkowych zamków w drzwiach.  W przypadku nietypowych zamówień, chęci zmiany wymiarów mebli lub innych nietypowych życzeń prosimy o kontakt telefoniczny, lub wypełnienie formularza kontaktowego.
 

Meble przedszkolne - kolorowa płytaMeble przedszkolne - obrzeże, lamówka

 

W zależności od ilości wolnego miejsca zestaw można powiększać o kolejne szafki, dokupując je oddzielnie.
​Zachęcamy do kontaktu z nami – wymiary mebli i ich kolorystyka są umowne – na życzenie dostosujemy mebel do Państwa potrzeb.
Produkt objęty jest gwarancją producenta. Na prezentowany zestaw mebli przedszkolnych Grzegorz zapewniamy niezbędne atesty i certyfikaty.

Jesteśmy bezpośrednim producentem prezentowanych mebli przedszkolnych – w przypadku pytań, lub wątpliwości dotyczących zamawianych przez Państwa mebli chętnie służymy radą. Doświadczenie w produkcji mebli i wyposażenia szkół oraz przedszkoli pozwala nam zaoferować produkty najwyższej jakości. Każdego dnia udoskonalamy ofertę tak, by zawsze spełniała Państwa oczekiwania.

Specyfikacja

Płyta meblowa
Kolor płyty meblowej W prezentowanym zestawie Grzegorz standardowo wykorzystujemy płytę meblową w czterech różnych kolorach naprzemiennie - żółtym, zielonym, niebieskim i czerwonym.
Obrzeże (lamówka)
Kolor obrzeża Standardowe kolory obrzeża PVC to biały, żółty, niebieski, zielony oraz czerwony. W prezentowanym zestawie Grzegorz obrzeża lamowane są standardowo we wszystkich kolorach naprzemiennie.
Inne informacje
Akcesoria i wyposażenie Na życzenie montujemy dodatkowe zamki w drzwiach.
Specyfikacja techniczna produktu
Płyta meblowa Płyta wiórowa melaminowana Kronospol, struktura BS, PE, PR; grubość 18mm,
Lamowanie Obrzeże PVC 1 - 3 mm
Wymiary (po zmontowaniu) 399 cm x 172 cm x 41 cm

Wysyłka


WAŻNE!  Prosimy o podanie numeru telefonu kontaktowego w formularzu zamówienia.
Ułatwi to skontaktowanie się z Państwem, oraz ustalenie szczegółów dotyczących kolorystyki wykonania, transportu oraz montażu mebli.

 
REALIZACJA ZAMÓWIENIA
Froma transportu, oraz montaż i ustawienie mebli SZCZEGÓŁY UZGODNIMY PO OTRZYMANIU ZAMÓWIENIA

Koszt dostawy - Poznań i okolice (do 50 km)
Koszt dostawy powyżej 50 km oraz zamówień wraz z innymi wyrobami
 

GRATIS
SZCZEGÓŁY UZGODNIMY PO OTRZYMANIU ZAMÓWIENIA
 

Na karcie zamówienia prosimy o zaznaczenie opcji dostawy zakup mebli

Warunki dostawy mebli przedszkolnych - Piansport

Opinie (0)

Napisz opinię i odbierz kod rabatowy

Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Zła            Dobra


Kontynuuj

Zdjęcia (5)O firmie

Firma Piansport istnieje na polskim rynku już 17 lat. Posiadamy bogate doświadczenie jako producent placów zabaw i sprzętu sportowego. Dostarczamy meble przedszkolne i wyroby z pianki. Nasza oferta obejmuje certyfikowane place zabaw z drewna, meble do szkół i przedszkoli oraz wyroby piankowe (elementy z pianki, w tym materace rehabilitacyjne i kształtki). Nasza myśl przewodnia "z myślą o dzieciach" inspiruje nas do nieustannej pracy nad udoskonalaniem naszych wyrobów.

Skontaktuj się z nami

+48 883 994 565
+48 503 016 225
+48 602 459 339
Piansport s.c.
ul. Powstańców Wielkopolskich 18
62-030 Luboń
(mapa dojazdu - kliknij tutaj)
biuro@piansport.com

Fanpage Piansport